SEASHELL SYMPHONY KOLEKSİYONU - Agaze

SEASHELL SYMPHONY KOLEKSİYONU

SEASHELL SYMPHONY Koleksiyonu, hikayesini pek çok farklı kültüre pek çok farklı şekilde yansımış Denizkızı mitinden alır. Her bir kültürde Deniz kızı miti farklı şekillerde anlatılsa da hepsinde ortak nokta deniz kızının büyüleyici güzelliği ve cesaretidir. AGAZE, sizlere kendinizi bir deniz kızı kadar güzel ve cesur hissedeceğiniz bir koleksiyon sunar.

Mermaid Majestic Set, deniz altının ihtişamını ve deniz kızının dillere destan güzelliğini yansıtırken, Seashore Set deniz kızının tüm engelleri aşıp yeni bir dünyaya ayak basma yolcuğundaki cesareti ve kararlılığı sembolize eder.

Marine Mirage Dress denizlerin uçsuz bucaksız enginlerinden, Coral Bloom Dress deniz canlılarına ev sahipliği yapan mercan resiflerinden, Seashore Dress ana karanın rengarenk dünyasından, Ocean Breeze Set ise deniz ile ayın birbirleriyle buluştuğu yakamozlu gecelerden ilhamını alır.

Bu koleksiyon ile AGAZE, hem doğanın bizlere sunduğu tüm zenginliklere, hem her bir bireyin kendi içinde taşıdığı güç ve cesarete dikkat çeker.

X