HAPPY HOUR KOLEKSİYONU - Agaze

HAPPY HOUR KOLEKSİYONU

Bu koleksiyonumuzda renklerden ve duygulardan ilham aldık. Duyguların ve renklerin birbirlerine karşılıklı olarak etki ettiğini, duygularımızın kıyafet seçimlerimizi, giydiğimiz kıyafetlerin ise duygularımızı etkilediğine inanıyoruz.

Baharın gelişiyle tüm doğanın ve insaların kışın o yorucu soğunu üzerinden atıp, bir yenilenme dönemine girmesi ve yaz ile ise bu yenilenme döneminin belki de doruk noktalarına ulaşması bu koleksiyondaki en büyük ilhamlarımızdan biri oldu. Güneşin günümüzü aydınlatan ışıltısı, denizin mavi yeşil sularının ruhumuza işlediği dinginlik hissi, gün batımlarında gökyüzünün aldığı renk silsilesinin büyüsü koleksiyonumuzun ana temalarını oluşturdu.

Bu koleksiyonumuzda yazın bize neler hissettirdiğini düşündük ve bunları renklerimize ve desenlerimize yansıttık. Aslında hepimiz içimizde farklı farklı duygular, farklı farklı insanlar taşıyoruz. Bazen çok neşeli, bazen daha sakin ve huzurlu, bazen ise daha aşk ve tutku dolu olabiliyoruz. Bu farklı duygular ve hisler bütününün tümü aslında bizi oluşturuyor. Bu sebeple bu koleksiyonda farklı farklı duygulara ve farklı farklı kadınlara rastlayabileceksiniz.

Bu koleksiyona başlarken, Mojito takımımız ile, sakin ve huzurlu yaz günlerinde şehirde ya da şehir dışında rahatlıkla gezebilmeği, Sunset takımı ile, yazın o muhteşem gün batımını üzerimizde taşıyabilmeği, Pina Colada  elbisemiz ile, renklerin müthiş enerjisiyle gönlümüzce dans edebilmeği, Sangria takımımız ile ise içimizde besleyip büyüttüğünüz o aşk ve tutku kadınını ortaya çıkarabilmeyi hayal ettik, ve bu hayallerimizi sizlerle birlikte daha da büyütebilmek için koleksiyonumuzu sizlerin huzuruna sunduk.

Koleksiyon ismimiz içinse, bizim için tüm bu duyguları barından, güneşin batışı ile içkilerimizi elimize aldığımız, sevdiklerimizle hoş sohbetler edip eğlendiğimiz ve aynı zamanda dans edip özgürleştiğimiz “Happy Hour” ları seçtik.

Dileriz sizler de bizimle bu duyguları paylaşır, kıyafetlerimizi her giydiğinizde içinizdeki enerjinin farkına varır ve bu enerjinizi gönlünüzün dilediği şekilde kullanırsınız. Hepinize keyifli, eğlenceli ve bol renkli yazlar dileriz.

X